Reklama
 
← Powrót

Romantyczna Kolacyjka - Agnieszka Perepeczko, Michał Olejnik

kk
23/06/2014 09:15

Romantyczna Kolacyjka czyli 41 kolacyjek, które warto było… przeżyć… doświadczyć… sfotografować…

Okładka
 
 

Zachęcamy do sięgnięcia po najnowszą książkę Agnieszki Perepeczko i Michała Olejnika.

…"korzystając pełnymi garściami z grzechu różnicy wieku (41lat!) wykreowaliśmy dla Was… 41 kolorowych romantycznych kolacyjek, łamiąc po drodze wszelkie konwenanse, powodując zupełnie niezamierzoną sensację na portalach internetowych i w prasie kolorowej… a my jak gdyby nigdy nic… przyjaźnimy się dalej… a do tego gotujemy… fotografujemy… podróżujemy. I o tym jest właśnie Romantyczna Kolacyjka czyli 41 kolacyjek które warto było… przeżyć… doświadczyć… sfotografować… dla Was”…

Michał Olejnik absolwent łódzkiej filmówki, producent filmowy i fotograf. Pracował w serialu “M jak Miłość” jako kierownik planu. Miłośnik podróży i dobrej kuchni.

Agnieszka Perepeczko aktorka, autorka 7 książek. Mieszka na dwóch kontynentach… osoba przekorna i nieco kontrowersyjna.Tagi:  Agnieszka Perepeczko. Michał Olejnik, Romantyczna Kolacyjka


Okładka

 

Drogi Użytkowniku Portalu PodrozeLiterackie.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których PodrozeLiterackie.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.

Komentarze dla tego artykułu zostały zamknięte← Powrót