Reklama
 
← Powrót

LITERACKA MAPA WARSZAWY

entropiaslowa.pl
07/06/2014 22:57

Zapraszamy, – jak co roku – do wzięcia udziału w Literackiej Mapie Warszawy.
Tym razem odbędzie się we wtorek, 10 czerwca 2014 r., o godz. 12.30 – 13.30

Miato44_article
 
 

W tym roku obchodzimy 70 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Powstaje wiele filmów, książek, organizowane są konferencje związane z tą rocznicą. To doskonała okazja, by nie tylko przypomnieć sobie miejsca krwawych walk, ale przede wszystkim zaznaczyć miejsca, w których powstawały niezapomniane dzieła pisarzy, poetów, dramaturgów.
Kilkuset uczniów z kilkudziesięciu szkół, domów kultury, internatów o godz. 12.30 wyjdzie na ulice Warszawy, by zaprezentować swój spektakl, happening itp. w wybranych przez siebie miejscach. Sposób prezentacji jest dowolny i powinien być efektem aktywności twórczej dzieci i młodzieży.
UWAGA:
Po ulicznych występach spotykamy się o godz. 14.00 w Kinie Atlantic gdzie odbędzie się spotkanie z Twórcami m.in.:
Jankiem Komasą, Anną Próchniak, Józefem Pawłowskim, Antonim Królikowskim, Dorotą Roqueplo, Michałem Kwiecińskim;
Powstańcami: Danielą Ogińską i Eugeniuszem Tyrajskim oraz prezentacja trailera i materiałów z planu zdjęciowego filmu„Miasto44”, wyprodukowanego przez Akson Studio.
Spotkanie poprowadzi Artur Wolski.
Więcej o LMW na: http://entropiaslowa.pl/entropia/slowo/literacka-mapa-warszawy-2014/Tagi:  Artur Wolski, Literacka mapa warszawy, miasto 44


Miato44_thumbnail2

 

Drogi Użytkowniku Portalu PodrozeLiterackie.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których PodrozeLiterackie.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.

Komentarze dla tego artykułu zostały zamknięte← Powrót