Reklama
 
← Powrót

WYSTAWA MALARSTWA CHILIJSKIEGO: LAO CÓRDOVA I JENNY STRAUSSMANN

materiały prasowa
22/09/2013 19:15

Od 26 września do 25 października
Instytut Cervantesa w Warszawie – Sala wystawowa
ul. Nowogrodzka 22

Lao_córdova_article
 
 
www.varsovia.cervantes.es

Ambasada Chile w Polsce we współpracy z Instytutem Cervantesa w Warszawie prezentuje zbiór 25 płócien autorstwa dwóch malarek, których twórczość charakteryzuje odmienna stylistyka i perspektywa: Lao Córdova (cykl „Kolory duszy”) to malarstwo ekspresjonistyczne, natomiast Jenny Straussmann jest autorką pejzaży („Pejzaże z mojej ziemi – Chiloé").
Podczas wernisażu wystawy, w dniu 26 września o godz. 18.30, odbędzie się oprowadzanie kuratorskie przez Lao Cordovę, wydarzenie uświetni występ tenora Felipe Cespedesa, który wykona wybrane pieśni z repertuaru muzyki chilijskiej.

www.varsovia.cervantes.esTagi:  LAO CÓRDOVA, JENNY STRAUSSMANN


Lao_córdova_thumbnail2
Jenny_straussmann_thumbnail2

 

Drogi Użytkowniku Portalu PodrozeLiterackie.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których PodrozeLiterackie.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
(max. 70 znaków)


Walczymy ze spamem w komentarzach. Spam generują roboty. Odpowiedź na poniższe pytanie przekonuje nas że nie jesteś robotem, tylko kochanym czytelnikiem PodrozeLiterackie.pl

Który mamy rok? (cztery cyfry)

 
Tę odpowiedź pozostaw pustą:

 ← Powrót