Reklama
 
← Powrót

ROK NA MAJORCE - ANNA KLARA MAJEWSKA

wielkalitera.pl
07/07/2013 18:24

Magda, młoda, niezależna i atrakcyjna pani architekt musi zacząć wszystko od nowa. Po rozwodzie z mężem i rozstaniu z kochankiem postanawia spakować swoje dotychczasowe życie w kilka kartonów i wyprowadzić się z synem na idylliczną Majorkę.

Rok-na-majorce-390_article
 
 
wielkalitera.pl

Marzy jej się raj na ziemi, ale okazuje się, że la isla bonita wcale nie jest tak sielankowa. W urokliwym domku wymagającym ciągłego remontu trzeba najpierw nauczyć się żyć pod jednym dachem z jaszczurkami, znaleźć wspólny język z ekscentrycznym przyjacielem-gejem i dobroduszną seksbombą z Czech. W międzyczasie Magda próbuje przekonać tubylców, że sernik i makowiec to najlepsze specjały pod majorkińskim słońcem i, co najtrudniejsze, raz na zawsze pożegnać się z manią kompulsywnego kupowania zbyt drogich butów.

Zapraszamy do udziału w konkursie “Rok na Majorce – moje miejsce”. Przeczytaj powieść Anny Klary Majewskiej “Rok na Majorce”, weź udział w konkursie i wygraj wycieczkę na Majorkę ufundowaną przez biuro podróży Itaka. Więcej informacji: http://www.wielkalitera.pl/aktualnosci/id,30/zapraszamy-do-udzialu-w-konkursie-rok-na-majorce-moje-miejsce.html.

Ile razy każda z nas chciała zacząć od początku – rzucić to wszystko i “z jedną jedyną walizką zwiać od tego prania, gotowania, zamiatania i sprzątania”? Bohaterka powieści właśnie to zrobiła. Zazdroszczę jej ciepła, słońca i darmowej adoracji machos – każdej Polce dobrze by to zrobiło. Polecam z pełną odpowiedzialnością.

Agata Młynarska

Inteligentna i dowcipna książka, idealna na lato. Jestem zachwycona!

Hanna Bakuła

Wydawnictwo Wielka Litera, 2013Tagi:  rok na majorce, anna klara majewska


Rok-na-majorce-390_thumbnail2

 

Drogi Użytkowniku Portalu PodrozeLiterackie.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których PodrozeLiterackie.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.

Komentarze dla tego artykułu zostały zamknięte← Powrót