Reklama
 
← Powrót

LA ROTISSERIE „NAJLEPSZĄ RESTAURACJĄ HOTELOWĄ” W WARSZAWIE

materiały prasowe
05/12/2012 14:14

W czwartek 29 listopada 2012 stołeczny miesięcznik „THE WARSAW INSIDER” zgromadził na dorocznej gali BEST OF WARSAW warszawski świat gastronomiczny, aby w 14 kategoriach wręczyć swoje nagrody. Szef Paweł Oszczyk odebrał nagrodę dla NAJLEPSZEJ RESTAURACJI HOTELOWEJ.

Food_9_article
 
 
Mamaison Hotel Le Regina
Restauracja La Rotisserie

Tegoroczny ranking powstał przy współpracy redakcji magazynu z Kurtem Schellerem, blogerami kulinarnymi oraz Moniką Mrozowską, znaną z programów i książek zachęcających do gotowania.
„To wyróżnienie jest dla nas o tyle ważne, że działamy na bardzo konkurencyjnym rynku już od ośmiu lat i nadal idziemy ścieżką obraną na początku, a która zamyka się w jednym słowie: "jakość”, powiedział Oszczyk odbierając nagrodę.

La Rotisserie mieści się w Mamaison Hotel Le Regina, otwartym w 2004 roku na Nowym Mieście w Warszawie. Autorska kuchnia Pawła Oszczyka opiera się na jego włoskich, francuskich i polskich doświadczeniach kulinarnych. Wraz z tegorocznym Mistrzem Polski Sommelierów, Andrzejem Strzelczykiem, stanowią zgrany duet, dzięki któremu Goście restauracji mogą spróbować wyjątkowych połączeń smakowych. „Nagroda należy się całemu zespołowi restauracji, który od ośmiu lat, każdego dnia, ciężko pracuje na zadowolenie naszych Gości” dodaje Paweł, który był także nominowany w kategorii „Najlepszy Szef”.

Więcej informacji na stronie: www.rotisserie.com.plTagi:  Mamaison Hotel Le Regina, Paweł Oszczyk, Best of Warsaw, LA ROTISSERIE


Food_9_thumbnail2
La_rotisserie_restaurant_3_thumbnail2

 

Drogi Użytkowniku Portalu PodrozeLiterackie.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których PodrozeLiterackie.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.

Komentarze dla tego artykułu zostały zamknięte← Powrót