Reklama
 
← Powrót

Mała podróż do Białych Nocy

25/11/2012 19:17

13 listopada odbyła się premiera spektaklu „Białe Noce” według Fiodora Dostojewskiego w reżyserii Tomasza Zadróżnego. W rolach głównych wystąpili Ewa Borowska i Maciej Dmochowski.

Zrzut_ekranu_2012-11-25__godz
 
 
www.teatrbaza.pl
Maciej Dmochowski i Ewa Borowska

Spektakl jest wierną adaptacją jednego z pierwszych opowiadań Fiodora Dostojewskiego. Twórcy przedstawiają historię kilku spotkań Marzyciela i Nastusi. Jest to opowieść o poznawaniu się i o rodzących się uczuciach między bohaterami. Marzyciel i Nastusia kochają, lecz ich miłość nie spotyka się na żadnej ze wspólnych dróg. Spektakl to też powrót do teatru słowa, do przekonania, że prostymi środkami wyrazu można pięknie opowiadać historie.

Zapraszamy na kolejne przedstawienia.
www.teatrbaza.pl

Reżyseria: Tomasz Zadróżny
Kostiumy: Olga Kapela
Obsada: Maciej Dmochowski, Ewa Borowska

Miejsce: Teatr Baza, ul. Podchorążych 39Tagi:  Warszawa, Białe Noce, Teatr Baza, Maciej Dmochowski, Ewa Borowska


Zrzut_ekranu_2012-11-25__godz

 

Drogi Użytkowniku Portalu PodrozeLiterackie.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których PodrozeLiterackie.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.

Komentarze dla tego artykułu zostały zamknięte← Powrót