Reklama
 
← Powrót

ZŁOTE ZASADY NA NOWY ROK...

Oesterreich Institut
01/01/2012 12:08

ZŁOTE ZASADY NA NOWY ROK… jeśli
niemiecki = moje postanowienie noworoczne

Ksiazka_i_wino_article
 
 
shutterstock

1. Główna zasada: Aby nauczyć się mówić, musisz mówić, aby nauczyć się czytać musisz czytać, aby nauczyć się pisać musisz pisać !

2. Staraj się mieć codzienny kontakt z niemieckim, a tempo Twojej nauki będzie systematycznie rosło. W tym celu korzystaj nie tylko z materiałów z lekcji, ale także z ćwiczeń online, prasy, radia, nagrań mp3 oraz programów telewizyjnych i filmów dostępnych w internecie.

3. Ucz się zwrotów i zdań, a nie pojedynczych słów. Zapamiętując całe zdania szybko nabierzesz płynności i naturalności w mówieniu.

4. Także gramatyki ucz się zapamiętując zdania przykładowe.

5. Nie planuj zbyt dużo nauki na raz. Ucz się małymi porcjami, to znaczy po 5 do 9 zwrotów lub zdań na raz, ale za to często je powtarzaj i bądź w tym konsekwentny.

Przyjemnej nauki życzy

Oesterreich Institut
http://www.oesterreichinstitut.waw.pl/Tagi:  Oesterreich Institut


Ksiazka_i_wino_thumbnail2

 

Drogi Użytkowniku Portalu PodrozeLiterackie.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których PodrozeLiterackie.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.

Komentarze dla tego artykułu zostały zamknięte← Powrót